Společenství

Setkávání mládeže

Spolčo je skupina unikátních lidí, kteří tvoří vzájemně se doplňující mozaiku. Na pravidelných pondělních setkáních probíhá aktivní diskuse a společné aktivity, jako jsou hry a čtení příběhů, které společně probíráme. Tyto setkání pomáhají členům růst osobně, ve vztazích s ostatními i duchovně. Završujeme je modlitbou. Občas organizujeme víkendové výlety, kde se členové mohou lépe poznat, trávit čas v přírodě a účastnit se mše. Rok vyvrcholí farním táborem, který je plný zábavy a aktivit.

Každé pondělí a čtvrtek po mši na faře. Srdečně zveme všechny zájemce! Neváhejte se obrátit na někoho z vedoucích a nebo prostě přijďte.

Mladší spolčo (Lentilky)
6. - 7. třída
pondělí 19:00 - 20:45
zrcadlový sál
vedou: Marek Ďoubal, Pepa Kolář, Klára Švandová

Střední spolčo (Broučci)
8. - 9. třída
pondělí 19:00 - 20:45
velký sál
vedou: Majda Paseková, Matouš Bernard, Vojta Ďoubal

Nejstarší spolčo
středoškoláci a vysokoškoláci
čtvrtek 19:00 - 21:00
zrcadlový sál
vedou: Markéta a Dominik Bernardovi

Setkávání rodičů dospívajících dětí

Večerní setkání rodičů dospívajících dětí – sdílení, přednášky, výměna zkušeností, občerstvení, herna apod. – 1 x měsíčně
Bližší informace o setkáních u Magdy Pasekové.

Devadesátky

Aneb skupina rodičů, jejichž děti se narodily v devadesátých letech minulého století :-)
Sdílení, přednášky, výměna zkušeností, občerstvení, herna apod. – 1 x měsíčně.
Bližší informace též u Magdy Pasekové.

Nejbližší setkání se uskuteční ve středu 6. září od 19 hodin ve farní knihovně.

Kolovratské dospělé společenství

Schází se cca jednou měsíčně v rodinách. Bližší informace u Marka a Dany Ovečkových.